ARTVILLE Community

комфорт та теплота за межами вашої квартири
Беріть участь у крутих подіях, організованих вашими сусідами, пропонуйте свої ідеї та ніколи не нудьгуйте – живіть у стилі ARTVILLE Community. Наша спільнота сформувалася у творчій атмосфері житлового містечка та постійно поповнюється учасниками. Тут люди сповнені оптимізму, енергії та доброзичливості.

Чим можна зайнятися у ARTVILLE?

ARTVILLE створений надихати на найкраще життя. Унікальна перевага нашого містечка комфорт-класу – це можливість повноцінно та насичено проводити дозвілля на території, без необхідності їздити до центру Одеси чи великого ТРЦ на іншому кінці міста.

ZEZMAN Community Day

Капсульний парк — це незвичайне та красиве місце всередині містечка, яке стало центром проведення великих подій девелопера ZEZMAN. Щоб бути на зв’язку з жителями та інвесторами, надихати їх новими ідеями, хвалитися успіхами, ми щокварталу проводимо масові івенти. І ARTVILLE – основна локація цих яскравих зустрічей.

Кіновечори: допомагаємо мистецтву об'єднувати людей

Ми любимо збиратися із сусідами для перегляду кіно. Поки що кінозали у нас імпровізовані: екраном служать стіни будинків, а партером — зелений газон. У Urban Market буде свій літній театр і він чекає на свого куратора — людину, закохану в організацію вечорів під літнім одеським небом у компанії друзів-сусідів.

Концерти

Для артвільців немає нічого незвичайного в музиці, що звучить із капсульного парку. Вуличні музиканти, симфонічні оркестри та діджеї люблять ARTVILLE, бо тут завжди раді творчості у різних його проявах.

Burning Man у комфорті

Масляна — чудова нагода зустрітися всім містечком, щоб поїсти млинців, повеселитися і спалити величезне опудало. Це було схоже на фестиваль Burning Man, тільки безкоштовно та комфортніше.

«ЛІТНЯ ШКОЛА» ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

До науки можна підходити творчо. Ми обожнюємо впізнавати щось нове в ігровій формі: вивчаємо астрономію, фізику, хімію та інші науки у яскравих шоу, що проводяться у капсульному парку. Спочатку вони планувалися для дітей, але їх полюбили і дорослі.

Волейбол

Волейбольна команда збирається щотижня на стадіоні Авангарду. Поки в ARTVILLE будуються майданчики для ігрових видів спорту, ми допомагаємо хлопцям з орендою. Зазвичай, після матчу, вечір продовжується шашликами чи іншими смаколиками з мангалу у дворі.

Футбол

Футбольна команда ARTVILLE — одне з перших угруповань, яке сформувалося в житловому містечку. Для них ми також орендуємо стадіон в Авангарді та зробили іменну форму. Незабаром у містечку з’явиться свій футбольний майданчик. Впевнені: вона не буде пустувати.

Веслування та відпочинок біля водоймища

Поряд з ARTVILLE є природне водоймище — Сухий лиман. Тут можна орендувати човен, SUP, драгонбот чи інший водний спортивний транспорт. Поруч є зелені зони з альтанками та мангалами, тут же можна зайнятися рибалкою, поїхати у трофі-рейд або просто погуляти.

Танці, спорт та здорове харчування

Безкоштовні уроки зумби, кілька занять з йоги та спортивно-дієтичний марафон Slim&Fit – події, які організували мешканки ARTVILLE. Ми підтримали їх інформаційними ресурсами та майданчиком ZEZMAN/hub. Це приклад того, як самі артвільці можуть робити життя містечка цікавішим та різноманітнішим.

Вечори у ZEZMAN/hub

Якщо мешканці хочуть провести вечір за грою в мафію, настільний теніс, консольні ігри чи переглядом кіно на великому екрані – ми раді їм. У п’ятничні вечори віддаємо мешканцям хаб безкоштовно для їх захоплень та ідей.
Ми пишаємося ARTVILLE Community, тому що воно є унікальним. Подібне співтовариство може сформуватися тільки там, де сходиться два фактори: активність мешканців та дружелюбність керуючої компанії. Ми підтримуємо двосторонній зв’язок, завдяки якому вдається робити життя одне одного яскравішим.

Бажаєте стати частиною ARTVILLE Community? Переїжджайте до нас!

СМ-Дарья
Я Дар’я, сервіс-менеджер житлового містечка ARTVILLE.
Запишіться на екскурсію!