Як придбати квартиру в кризу та в’їхати в нове житло після нього?

Карантин і фінансова криза — це не привід зачаїтися і чекати. Це час, щоб діяти, поки інші зволікають!

Житлове містечко ARTVILLE пропонує спеціальні умови на придбання квартири в складних умовах.

Курс 25,5 грн за 1 долар

Курс 25,5 грн за 1 долар Ми зафіксували докризовий курс долара до 19 квітня, щоб ви могли врятувати свої заощадження в гривні. На самій мінімальної площі квартири 21,25 м2 зі здачею у 2023 року економія складе 37 400. На самій максимальній 60,47 м2 зі здачею у 2020 році — 124 300 грн. Акційний курс також діє на перший платіж в розстрочку.

Не чекай роками, заселяйся у 2020 році

Також у нас з’явилося у продажу обмежена кількість квартир в будинках №№ 8, 9, 11, 12. Будинок №8 здається в VI кварталі 2020 року. Решта — в I і II кварталі 2021 року.

Найвигідніша пропозиція – перед очима!

У нас є обмежена кількість квартир за ціною 600 $/м2 в будинку №20. Ціна квартири — від 13 800 $. Пропозиція діє до кінця карантину.

Розстрочка на розстрочку

Якщо ви перебуваєте в безстроковій відпустці або не впевнені, що потягнете розстрочку на квартиру прямо зараз, то ми можемо дати вам канікули до 6 місяців. Сплачуєте перший внесок зараз, а розстрочку починаєте платити після канікул.

Сиди вдома, купуй онлайн

Ми розробили інструменти для зручного придбання квартири онлайн. Виходити з режиму самоізоляції не потрібно. Онлайн можна:

  • отримати повноцінну консультацію: вибрати планування, оздоблювальні матеріали, розрахувати розстрочку,
  • побувати на екскурсії в містечко — https://youtu.be/Pk_ThNwnIeg,
  • підписати договір через сервіс Paperless з використанням ЕЦП (докладні інструкції видасть менеджер, все можна зробити з ноутбука),
    оплатити в онлайн банкінгу.

    Не відкладайте свої мрії про нове житло. Зараз найкращий час для такої бажаної мрії.

А якщо ви бізнесмен і заробляєте на нерухомості, то наші умови гарантують вам подвійну вигоду: низький курс долара зараз і хороший дохід після кризи.