ARTVILLE Urban School:
улюблена школа біля будинку

ARTVILLE Urban School — це сучасна школа у самому центрі житлового містечка. Ми навчаємо дітей з 1 по 4 класи. Також набираємо дошкільнят у нульові класи.

У ARTVILLE Urban School розкриють таланти вашої дитини та прищеплять їй любов до навчання. Кожен учень може відвідувати багато додаткових курсів — від спортивних секцій до творчих гуртків.

У школі є все необхідне для якісної освіти дітей

кваліфіковані педагоги

малокомплектні класи

сучасне обладнання

спортзал

кімната для сну

кухня та їдальня

укриття на випадок тривоги

Почніть з нуля

Набір дітей у нульовий клас

У нульовому класі дитина адаптується до шкільних правил та отримує базові навички, які допоможуть легко засвоїти шкільну програму. Їй прищеплюють інтерес до занять і вчать правильно вчитися.
Вартість навчання в нульовому класі: 7 000 грн/міс.

Хочете якісну базову освіту для своєї дитини?
Залиште свій номер!

Додаткові заняття

Ваша дитина може стати гуманітарієм, технарем чи різнобічно розвиненою особистістю. І це багато в чому залежить від вас.
Дайте їй вибрати, чим хоче займатися.  
Основи програмування, механіки та конструювання – це лише частина того, що дитина засвоїть на заняттях робототехнікою. Ще вони розвивають просторове мислення та логіку.
Бойові мистецтва роблять дітей більш зібраними, відповідальними, витривалими та міцними. Вони стають впевненішими в собі і легше адаптуються серед однолітків.
Танці роблять дітей впевненішими собі, розвивають артистизм і ставлять правильну гарну поставу. А ще це відмінне фізичне навантаження, яке зміцнює всі групи м’язів.
Ці заняття розвивають музичний слух та дрібну моторику. Під час гри потрібно синхронізувати роботу двох рук, а це створює багато нових нейронних зв’язків у мозку. Вміння грати на гітарі – корисна соціальна навичка. Гітарист, як правило, душа компанії.

Бажаєте дізнатися більше про життя ARTVILLE Urban School?

Приєднуйтесь до нас у месенджерах!

Переваги школи в ARTVILLE

ARTVILLE Urban School — це сучасний учбовий заклад, що працює за стандартами «Нової Української школи».
Школа розташована у самому центрі житлового містечка – на першому поверсі будинку №11, вікна виходять на парк. Дорога на урок займе у дитини не більше ніж 5 хвилин. Територія добре охороняється і дорогою немає автомобільних доріг. Навіть наймолодших школярів не обов’язково проводити на заняття. І вам не потрібно щоранку витрачати час у пробках, щоб довезти дитину до школи, переживаючи, що запізнитесь у власних справах.
Загальна площа школи в ARTVILLE – 340 м2. Більшість займають класи з одномісними партами, які регулюються під дитину, наочними посібниками та іншим устаткуванням. Є сучасний спортзал, а для дошкільнят – ігрова кімната та кімната для сну. В одному класі займається не більше 12 учнів.
У нашій школі працюють досвідчені викладачі. Вони не просто діляться своїми знаннями — вони розвивають дітей та дбають про їхнє майбутнє. З ними дитина може виявляти свою цікавість і отримувати відповіді на всі питання, навіть якщо вони виходять за рамки шкільної програми.
Учні школи та діти житлового містечка можуть відвідувати різні заняття для розвитку мислення та багатозадачності, покращення пам’яті та логіки.
Рівень володіння англійськими учнями ARTVILLE Urban School не обмежується фразою “London is a capital of Great Britain”.
Ваша дитина займатиметься іноземною мовою за сучасними методиками. Педагоги прищеплять любов до англійської мови та познайомлять із англійською культурою.

Класний день учня Urban School

ARTVILLE Urban School працює з 9.00 до 18.00 — домашні завдання дитина робить у класі. Вона працює самостійно, але будь-якої секунди може звернутися до викладача за порадою. Дім для дитини стає місцем для відпочинку та спілкування з сім’єю. І для вас також.

Вартість

Вартість навчання – 7000 грн/місяць. У вартість навчання входить освітній процес по НУШ + англійська мова, заняття з логопедом, психологом та група подовженого дня

Хочете працювати в ARTVILLE Urban School?

Ви — професіонал і добре ладнаєте з дітьми? Давайте співпрацювати! Працюйте у комфортному кабінеті та не турбуйтеся про адміністративні питання – ми беремо це на себе. Ще допоможемо залучити якомога більше учнів до групи. З вас – любов до своєї справи.
Дзвоніть нам: +38 (093) 081 83 17.
Або приходьте знайомитись у ARTVILLE Urban School.
Логопед
Робота у різновіковій групі – з дітьми від 6 до 9 років. Допоможіть малюкам правильно оволодіти мовою!

Бажаєте дізнатися більше про Urban School?

На всі ваші запитання про ARTVILLE Urban School дадуть відповідь за телефоном: +38 (093) 081 83 17.
Або приходьте в гості – школа розташована в ARTVILLE, на першому поверсі будинку №11

Що потрібно для зарахування дитини до ARTVILLE Urban School?

Для зарахування в нашу школу, необхідний стандартний набір документів:

Важлива інформація

Нижче представлено важливу інформацію та установчі документами ARTVILLE Urban School.
  • Мова освітнього процесу: Українська
  • Ліцензований обсяг учнів у одному класі: X
  • Фактична кількість учнів у одному класі: 19
  • Договір на надання освітніх послуг та правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти: Ознайомитись
  • Ліцензія на провадження освітньої діяльності: Ознайомитись
  • Структура та органи управління ARTVILLE Urban School: Ознайомитись
  • Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою: Програма для 1–2 класів, Програма для 3–4 класів

NO БУЛІНГ

ARTVILLE Urban School — сучасна школа, що вчить дітей європейським цінностям. В тому числі, поваги до кожної людини, незалежно від кольору шкіри, віросповідання, мови або інших ознак.

Ми повністю дотримуємося Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”. У ARTVILLE Urban School не місце булінгу у будь-яких формах.

У разі виникнення фактів цькування, ми дотримуємося наступного алгоритму:

1) Учень школи, його батьки або вчитель подають офіційну заяву директору школи

2) Директор школи збирає комісію, на якій розглядається випадок

3) У разі визнання булінгу, приймаються відповідні рішення: подається заява до поліції та/або до служби у справах дітей.

Нижче представлені документи, що регламентують порядок протидії булінгу в ARTVILLE Urban School: