ARTVILLE Urban School:
улюблена школа біля будинку

ARTVILLE Urban School — це сучасна школа у самому центрі житлового містечка. Ми навчаємо дітей з 0 по 3 класи та проводимо підготовчі курси, які дозволять легко розпочати навчання у будь-якій школі країни.

У ARTVILLE Urban School розкриють таланти вашої дитини та прищеплять їй любов до навчання. Кожен учень може відвідувати багато додаткових курсів — від спортивних секцій до творчих гуртків.

Підготовка до школи за 5 місяців

Відкритий набір на підготовчі курси

На підготовчих курсах дитина адаптується до шкільних правил та отримує базові навички, які допоможуть легко засвоїти шкільну програму. Йому прищеплюють інтерес до занять і вчать правильно вчитися.
Підготовчі курси тривають 1 рік. Але для тих, хто не встиг записати дитину восени, ми розробили інтенсивний п’ятимісячний курс. На ньому залишилося всього кілька місць — ви ще встигаєте записатися!
Вартість навчання на підготовці до школи: Разове заняття 130 грн. Абонемент на 12 занять 1300 грн.

Не встигли записати дитину на підготовчі заняття восени?
Приходьте на інтенсивний 5-місячний курс!

Додаткові заняття

Ваша дитина може стати гуманітарієм, технарем чи різнобічно розвиненою особистістю. І це багато в чому залежить від вас.
Дайте їй вибрати, чим хоче займатися.  
Основи програмування, механіки та конструювання — це лише частина того, що дитина засвоїть на заняттях робототехнікою. Ще вони розвивають просторове мислення та логіку.
Бойові мистецтва роблять дітей більш зібраними, відповідальними, витривалими та міцними. Вони стають впевненішими в собі і легше адаптуються серед однолітків.
Танці роблять дітей впевненішими собі, розвивають артистизм і ставлять правильну гарну поставу. А ще це відмінне фізичне навантаження, яке зміцнює всі групи м’язів.
Ці заняття розвивають музичний слух та дрібну моторику. Під час гри потрібно синхронізувати роботу двох рук, а це створює багато нових нейронних зв’язків у мозку. Вміння грати на гітарі – корисна соціальна навичка. Гітарист, як правило, душа компанії.

Бажаєте дізнатися більше про життя ARTVILLE Urban School?

Приєднуйтесь до нас у месенджерах!

Переваги школи в ARTVILLE

Ваша дитина може стати гуманітарієм, технарем чи різнобічно розвиненою особистістю. І це багато в чому залежить від вас.
Дайте йому вибрати, чим хоче займатися.  
Школа розташована у самому центрі житлового містечка – на першому поверсі будинку №11, вікна виходять на парк. Дорога на урок займе у дитини не більше ніж 5 хвилин. Територія добре охороняється і дорогою немає автомобільних доріг. Навіть наймолодших школярів не обов’язково проводити на заняття. І вам не потрібно щоранку витрачати час у пробках, щоб довезти дитину до школи, переживаючи, що запізнитесь у власних справах.
Загальна площа школи в ARTVILLE – 340 м2. Більшість займають класи з одномісними партами, які регулюються під дитину, наочними посібниками та іншим устаткуванням. Є сучасний спортзал, а для дошкільнят – ігрова кімната та кімната для сну. В одному класі займається не більше 12 учнів.
У нашій школі працюють досвідчені викладачі. Вони не просто діляться своїми знаннями — вони розвивають дітей та дбають про їхнє майбутнє. З ними дитина може виявляти свою цікавість і отримувати відповіді на всі питання, навіть якщо вони виходять за рамки шкільної програми.
Учні школи та діти житлового містечка можуть відвідувати різні заняття для розвитку мислення та багатозадачності, покращення пам’яті та логіки.
На факультативах робиться наголос у бік творчості, спорту та психологічної зрілості. Курси образотворчого мистецтва, акторської майстерності, хореографії, LEGO-конструювання. Це розвиває вміння спілкуватися та працювати у команді, вирішувати нестандартні завдання, навчатися на власному досвіді.
Факультативні заняття єдиноборствами та спортивними танцями закладуть упевненість у собі, сильний імунітет та лідерські якості.
Рівень володіння англійськими учнями ARTVILLE Urban School не обмежується фразою «London is a capital of Great Britain».
Ваша дитина займатиметься іноземною мовою за сучасними методиками. Педагоги прищеплять любов до англійської мови та познайомлять із англійською культурою.
Щоб вступити до ARTVILLE Urban School, батькам потрібно принести копію свідоцтва про народження, фото дитини та заяву. Більше жодних документів, довідок та виписок.

Класний день учня Urban School

ARTVILLE Urban School працює з 9.00 до 18.00 — домашні завдання дитина робить у класі. Він працює самостійно, але будь-якої секунди може звернутися до викладача за порадою. Будинок для дитини стає місцем для відпочинку та спілкування з сім’єю. І для вас також.

Вартість

Вартість навчання у першій чверті — 7 600 грн на місяць. У цю суму, крім навчання, входять 2 факультативи та виконання домашніх завдань

Хочете працювати в ARTVILLE Urban School?

Ви — професіонал і добре ладнаєте з дітьми? Давайте співпрацювати! Працюйте у комфортному кабінеті та не турбуйтеся про адміністративні питання – ми беремо це на себе. Ще допоможемо залучити якомога більше учнів до групи. З вас – любов до своєї справи.
Дзвоніть нам: +38 (093) 081 83 17.
Або приходьте знайомитись у ARTVILLE Urban School.
Викладач з шахів
Робота у різновіковій групі – з дітьми від 6 до 9 років. Допоможіть їм знайти стратегічне мислення і навчіть думати наперед!
Викладач живопису
Любите малювати та ділитися своїм досвідом? Дуже талановитим дітям у ARTVILLE Urban School потрібна ваша допомога!
Секретний викладач
Є ідея курсів, тренінгів чи секції? Ми допоможемо розвинути її у повноцінний проект!

Бажаєте дізнатися більше про Urban School?

На всі ваші запитання про ARTVILLE Urban School дадуть відповідь за телефоном: +38 (093) 081 83 17.
Або приходьте в гості – школа розташована в ARTVILLE, на першому поверсі будинку №11