Група компаній ZEZMAN продовжує свою роботу!

Ми стежимо за подіями, враховуємо становище у країні та місті, але працюємо. Ми віримо у мирне майбутнє та швидке повернення до нормального життя. Своїми діями ми підтримуємо спокій інвесторів та мешканців наших містечок, підтримуємо економіку країни, зберігаємо робочі місця. Виконуючи свої обов’язки та зобов’язання, ми подаємо приклад та позитивний сигнал, закликаємо зберігати спокій. Це дуже важливо.

Керуюча компанія житлового містечка ARTVILLE працює у штатному режимі — підтримує чистоту на території, відповідає на звернення мешканців.

Центр продажів, сервісний центр та офіс компанії — функціонують, приймають усі звернення клієнтів, щоб заспокоїти та гарантувати, що жодні процеси не зупиняються. Звичайно, робота ведеться з обмеженнями сьогодення, але без паніки.

Ми продовжуємо виконувати будівельні роботи та готувати квартири до передачі інвесторам.

Також ми обов’язково інформуватимемо вас про статус будівельних робіт, фінансових операцій та інших сфер, що цікавлять кожного клієнта.

Закликаємо вас зберігати розважливість, впевненість у швидкому та позитивному вирішенні складної військової ситуації. Бережіть себе, рідних, зберігайте оптимізм і вірте у краще.