ZEZMAN
Час настав!
ZEZMAN — це група компаній, основною діяльністю якої є професійне управління інвестиційними проектами у галузі нерухомості. Це повний цикл робіт — від всестороннього аналізу та виявлення проблем міста, району, вулиці, окремого об’єкту чи навіть подвір’я до введення об’єкта в експлуатацію з наступним його обслуговуванням з методом впровадження смарт-технологій.
ZEZMAN
Час настав!
ZEZMAN — це група компаній, основною діяльністю якої є професійне управління інвестиційними проектами у галузі нерухомості. Це повний цикл робіт — від всестороннього аналізу та виявлення проблем міста, району, вулиці, окремого об’єкту чи навіть подвір’я до введення об’єкта в експлуатацію з наступним його обслуговуванням з методом впровадження смарт-технологій.
ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ
КОМПАНІЇ
ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ
КОМПАНІЇ

ПОЧАТОК РОБОТИ В УКРАЇНІ

Ми почали свою роботу на ринку України як девелоперська компанія «Прайм Бізнес Груп», спеціалізуючись на проблематиці недобудов. Одним із найперших об’єктів став житловий комплекс, будівництво якого було заморожене попереднім девелопером протягом 5 років. 2013

ЖК ПАРИЖ

Ми подарували об’єкту нове життя та назвали його ЖК Париж. Всього за 2 роки ми добудували ЖК Париж, ввели його в експлуатацію та заселили. У результаті в будинку біля моря розмістилися: 181 затишна квартира та 10 комфортних офісних приміщень.ЖК Париж2015

ВИЗНАННЯ

Ця робота була відзначена нагородою «Лідер галузі 2015» від Союзу Національних бізнес-рейтингів України. Також за підсумками цього проекту компанія «Прайм Бізнес Груп» отримала нагороду «Зірка якості 2015».Відкрити2016

УРБАНІСТИКА

Після успішної реалізації проекту ЖК Париж я укості кризового менеджера, наша команда вирішила, що прийшов час створити умови для переходу на якісно новий рівень життя для мешканців Одеси. Для втілення нашого наступного проекту ми залучили провідних експертів-урбаністів зі світовим ім’ям, серед яких - відомий Кейс Донкерс. Концепцію капсульного парку розробила група авторитетних українських архітекторів та урбаністів "Агенти змін".2016

ЖИТЛОВЕ МІСТЕЧКО ARTVILLE

Вивчивши проблематику районів Одеси, ми розробили концепцію заміського житлового містечка комфорт-класу. ARTVILLE – це 22 будинки з багатофункціональною смарт-інфраструктурою. Важливо, що 0,6 га території містечка ми відвели під капсульний парк, який враховує інтереси та потреби мешканців усіх вікових категорій.2017

ГРУПА КОМПАНІЙ ZEZMAN

Для більш чіткої ідентифікації на ринку нерухомості України ми провели ребрендинг і стали групою компаній ZEZMAN. Наша група компаній виконує повний спектр девелоперських послуг, управління нерухомістю та інвестиціями.Група компаній ZEZMAN2018

МІСТЕЧКО КОМФОРТ-КЛАСУ

У грудні 2018 року, через 2 роки після початку будівництва, перші будинки житлового містечка ми здали в експлуатацію. З того моменту продовжуємо активно розвивати соціальну та побутову інфраструктуру містечка. 2018

НАГОРОДИ

Унікальність цього проекту була відзначена нагородою «Зірка Конфедерації» від Конфедерації будівельників України в 2018 и 2019 рр.2019

ПРО ГРУПУ
КОМПАНІЙ

ПРО ГРУПУ
КОМПАНІЙ

Сервісна компанія

Компанія «Квадро Сервіс» вже забезпечує повний цикл житлово-комунального обслуговування для мешканців містечка.

 

Також фахівці компанії «Квадро Сервіс» займаються обслуговуванням ЖК «Париж»:

  • здійснюють професійне технічне обслуговування будинків, мереж і комунікацій;
  • забезпечують технічну і фізичну охорону території;
  • здійснюють прибирання території та місць загального користування;
  • забезпечують догляд за благоустроєм та озелененням території.

Девелопер

ZEZMAN — це девелоперська група компаний, яка займається професійним управлінням інвестиційними проектами у галузі нерухомості. ZEZMAN забезпечує повний цикл управління проектами — від початкової розробки концепції майбутнього объекту до його введення в експлуатацію з наступним з методом впровадження смарт-технологій та з використання сучасних методів управління.

Замовник

ТОВ «Касібус» є замовником проектування та будівництва проекту ARTVILLE, його інвестором та користувачем земельної ділянки. ТОВ «Касібус» обезпечує повний цикл професійного технічного нагляду за якістю та термінами будівництва житлового містечка – від організації будівельного майданчика до передачі введених в експлуатацію об’єктів містечка на житлово-комунальне обслуговування.

Генеральний підрядник

Основним видом діяльності МПП «Стаф» є організація і виконання робіт з будівництва об’єктів багатоповерхової житлової та комерційної нерухомості на умовах Генерального підряду «під ключ». Кваліфіковані інженери та технічні фахівці компанії, які мають успішний досвід будівництва і введення в експлуатацію ЖК «Париж», виконують будівельно-монтажні роботи силами власних будівельних бригад. Для виконання спеціальних робіт з електро-, газо-, та водопостачання, водовідведення, опалення, вентиляції та кондиціювання залучаються кращі профільні фахівці.

Генеральний проектувальник

МПП «Стаф» є Генеральним підрядником проектування містечка ARTVILLE. В основу проектування лягла концепція від провідного креативного архітектурного бюро MAAR. МПП «Стаф» співпрацює з кращими вітчизняними і міжнародними архітекторами, креативними і маркетинговими агентствами, що дозволяє нашим проектам перебувати в тренді архітектурного середовища.

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЖИТЛОВОГО МІСТЕЧКА ARTVILLE

ТОВ «Касібус» є замовником проектування та будівництва проекту ARTVILLE, його інвестором та користувачем земельної ділянки.

МЧП «СТАФ» є Генеральним підрядником виконання будівельних робіт.

Ліцензія на створення об’єктів архітектури, видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, початок дії ліцензії від 08 листопада 2017 р дата прийняття рішення і номер наказу про видачу ліцензії 08 листопада 2017 р № 51-Л, реєстраційний запис 2013044590.
Дозвіл на виконання будівельних робіт Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області № ОД 112173181548 від 14 листопада 2017 р
Дозвіл на виконання будівельних робіт Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області № ОД 113190250723 від 25.01.2019
Сертифікат ДАБІ про введення будинку №1 в експлуатацію
Сертифікат ДАБІ про введення будинку №7 в експлуатацію
Сертифікат ДАБІ про введення будинку №10 в експлуатацію
Сертифікат ДАБІ про введення будинку №13 в експлуатацію
Сертифікат ДАБІ про введення будинку №2 в експлуатацію
Сертифікат ДАБІ про введення будинку №3 в експлуатацію

Сертификат ГАСИ о вводе дома №7 в эксплуатацию

Сертификат ГАСИ о вводе дома №7 в эксплуатацию
Сертификат ГАСИ о вводе дома №7 в эксплуатацию
Сертификат ГАСИ о вводе дома №7 в эксплуатацию
Градостроительные условия и ограничения от Управления градостроительства и архитектуры Овидиопольского района №1183 от 8 июня 2018 г.

ООО «Касибус» является заказчиком проектирования и строительства проекта ARTVILLE, его инвестором и пользователем земельного участка.

МЧП «СТАФ» является генеральным подрядчиком выполнения строительных работ.

1. Лицензия на создание объектов архитектуры, выдана Государственной архитектурно-строительной инспекцией Украины, начало действия лицензии от 08 ноября 2017 г., дата принятия решения и номер приказа о выдаче лицензии 08 ноября 2017 г. № 51-Л, регистрационная запись 2013044590.

2.1. Разрешение на выполнение строительных работ Департамента Государственной архитектурно-строительной инспекции в Одесской области № ОД 112173181548 от 14 ноября 2017 г.

2.2. Разрешение на выполнение строительных работ Департамента Государственной архитектурно-строительной инспекции № ІУ 113190250723 от 25 января 2019 года.

3.1. Сертификат ГАСИ о вводе дома №1 в эксплуатацию

3.2. Сертификат ГАСИ о вводе дома №7 в эксплуатацию

4.1. Решение Авангардского сельского совета «О присвоении адреса дому № 1»

5. Технические условия №3886-29/2701 от 11 августа 2017 г. на присоединение многоэтажного жилого комплекса с помещениями общественного назначения к централизованной системе водоснабжения и водоотведения пгт Авангард.

6. Измененная редакция условий водоснабжения и водоотведения от 28.02.2018 г. от филиала «Инфоксводоканал» ООО «Инфокс».

7. Технические условия присоединения к электрическим сетям электроустановок №0634-2016-0101 от 21 ноября 2016 г.

8. Технические условия на присоединение к газораспределительной системе 135/09 от 03 августа 2017 г.

9. Градостроительные условия и ограничения от Управления градостроительства и архитектуры Овидиопольского района №15/01-14 от 1 сентября 2017 г.

10. Градостроительные условия и ограничения от Управления градостроительства и архитектуры Овидиопольского района №1183 от 8 июня 2018 г.

СМ-Алина-рамка

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

вул. Льва Толстого, 20
Одеса, 65020

СМ-Алина-рамка

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

вул. Льва Толстого, 20
Одеса, 65020